
Модел LV От Lucky Miner минно дело sha-256 Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 7 TH/s за консумация на енергия от 150W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 0.25 | $ 7.62 | $ 91.38 |
| Електричество | $ 0.14 | $ 4.38 | $ 52.60 |
| печалба | $ 0.11 | $ 3.23 | $ 38.79 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 7 TH/s±10% | 150W±10% | 21.43j/TH | $ 0.11 |
| Производител | Lucky Miner |
| Модел | LV |
| Също така известен като | Lucky Miner LV08 Pro 7T Bitcoin miner |
| Освобождаване | May 2026 |
| Размер | 200 x 128 x 70mm |
| Тегло | 1100g |
| Ниво на шума | 40db |
| Вентилатор(и) | 1 |
| Захранване | 150W |
| Интерфейс | Ethernet / Wifi |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |